TURKU sprintti 22.9.2018


NAANTALI 23.9.2018

Tulokset Helsinki

Sija Joukkue Lajit 10 lajia
1 AC Delirium 30 16:18
2 Symbioosin kalakerho 1 27 13:50
3 Skes Taimentiimi 27 13:27
4 AC Tremens 27 14:38
5 Kuningaskalastajat 27 15:29
6 Siloneula 26 15:23
7 XXL Kalastajat 24 10:30
8 Kalapuikot 23 13:56
9 Heittokala Tarantella 23 15:45
10 Länsituuri 22 15:35
11 SiikaHaili 21 14:21
12 Helsinki Anglers Finland 21 15:09
13 Pojuilijat 21 15:20
14 Mutu Tuntuma 21 15:58
15 Pasurimafia 21 17:43
16 Erittäin epävirallinen saksan maajoukkue 21 19:41
17 Barracuda 21 20:32
18 Kukku Hukku 20 15:07
19 Erätulilla 19 14:35
20 FC Mato 19 17:40
21 Team Rocario 19 18:35
22 Orpokatse 18 16:10
23 S.A.A.P.A.S 18 17:10
24 Hakuninmaan limbo 18 20:38
25 Pohjois-Karjala Opiston Fongarit 3 18 11:10
26 Kemball Pro 17 16:21
27 You fish cru 17 16:39
28 VallilanGuru & Humala1 17 18:42
29 Ahistus 16 17:05
30 Kolmipiikki 2 16 17:30
31 Haperot haspelit 1 16 11:16
32 Kumikalat 16 11:31
33 Rasputiini 15 -
34 Fish & Chips 15 20:10
35 Mara kalaton 14 20:14
36 Kolmipiikki 14 21:28
37 Mäskiposket 14 00:02
38 Vimmat 14 11:40
39 Törkyturvat 14 12:00
40 Isi ja Poeka Kalassa 13 22:08
41 Kisa sällit jip 13 00:00
42 FC Seniorit 13 23:37
43 Isit Kalassa III 12 -
44 Madonkantajat 12 21:41
45 Keijukalat 12 22:23
46 KJ Pohjakala 12 01:00
47 Pohjois-Karjala Opiston Fongarit 1 12 03:48
48 Tuhelot 12 12:20
49 Lammin lahnat 11 00:01
50 Löysät Siimat 11 11:55
51 PoNoVo 11 11:59
52 Hertsikan tärppi ja otti 11 12:00
53 Kalatoonarit 10 00:15
54 Team Salakka 10 07:34
55 Pohjois-Karjalan opiston fongarit 2 10 11:06

Tulokset Kotka

Sija Joukkue Lajit 10 lajia
1 Team Teisti 25 14:01
2 Kalavale 19 16:32
3 Kymin Naaraajat 18 16:29
4 Erä-lehti 17 16:24
5 SKES-Törkyturvat 16 16:33
6 HKV 14 18:20
7 Vimpauttajat 14 11:48
8 HKV Legends 13 23:00
9 Team Rokastajat 12 19:49
10 Munat pataan 11 07:43
11 Team Simppu 10 07:08
12 Team Pölkky 10 10:31
13 Team kalapullat 10 10:42
14 Onnen Onkijat 10 11:29
15 Limnologien lapset 8 -
16 Fish Fear Us 8 -

Tulokset Joensuu

Sija Joukkue Lajit 7 lajia
1 Sillinkutojat 13 15:29
2 Lesnan Naputtajat 1 12 15:00
3 Kymin naaraajat 12 19:10
4 Sorvan Kyttääjät 11 14:20
5 Lesnan Naputtajat 2 11 14:23
6 SKES Taimentiimi 11 21:44
7 Pohjatärppi & hörppy 11 21:45
8 Lesnan Naputtajat 3 9 14:35
9 Marakalaton 8 00:30
10 Siiman Kiristäjät 8 07:00
11 Hangover 8 08:15
12 Rasputin 7 11:24
13 Motonet 7 11:55
14 Kalanräplääjät 5 -
15 Kalanräplääjät 3 4 -
16 Partasuut 2 -
17 Kalanräplääjät 2 0 -